Пробація повідомляє!

Версія для друкуВерсія для друку

На території Машівського району функціонує Машівський районний сектор  філії Державної установи «Центр пробації » в Полтавській області.  За 6 місяців 2020 року  по обліку  якого пройшло вже 81 особа, засуджені за кримінальні правопорушення .

У рамках наглядової пробації за такими правопорушниками працівниками Машівського РС здійснюється нагляд і контроль за виконанням ними призначених судом покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, дотримання ними визначених обов’язків та умов відбування покарання в громаді.

При цьому з засудженими проводиться соціально-виховна робота, спрямована на попередження вчинення ними нових злочинів, надають консультації та сприяння у вирішенні життєвих проблем, які призвели до вчинення злочину. У співпраці з державними та не державними організаціями, установами, соціальними службами уповноважений орган з питань пробації забезпечує юридичну, медичну та інші види допомоги; сприяють в працевлаштуванні;залучають до навчання; участі у виховних заходах та соціально корисній діяльності; проводиться індивідуально-профілактична робота. 

Частиною роботи із особами у конфлікті з законом є їх мотивування до змін, відмова від шкідливих звичок, подолання агресивної поведінки.

Комплексний підхід до роботи з правопорушниками під час відбування ними покарань у громаді сприяє підвищенню безпеки у суспільстві шляхом профілактики рецидивної злочинності.

Наверх ↑