З травня деяким категоріям громадян необхідно буде подати оновлені документи для отримання субсидій

Звертаємо увагу громадян,що з 1 травня  відбудеться  процес перепризначення субсидій на новий рік.

Субсидію на неопалювальний період буде  розраховано на основі доходів громадян, отриманих у 3-4 кварталах 2018 року.

Повторно з документами – Заявою та Декларацією про доходи – у травні в управління соціального захисту населення необхідно буде звернутися:

·         Орендарям житла

·         Внутрішньо переміщеним особам

·         Тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб

·         Тим сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати.

·         Тим сім’ям, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року

·         Тим,сім'ям де є особи,члени сім'ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства.