Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

1. ДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ –НАДАВАЧІВ ПОСЛУГ!!!

2. Забезпечення учасників антитерористичної операції соціальною та професійною адаптацією

3. Про реалізацію в області пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб

4. Перелік пріоритетних видів економічної діяльності у Полтавській області області для залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб

5. Забезпечення путівками учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням