Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

1. З 1 травня 2018 року впроваджено новий порядок надання субсидій

2. До уваги одержувачів субсидії, які мають борги з оплати житлово-комунальних послуг

3. Уряд продовжив дію пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб

4. З 1 січня 2018 року змінено соціальні нормативи на електропостачання, в межах яких надаються пільги та субсидії

5. Забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції

6. Урядом збільшено допомогу внутрішньо переміщеним особам

7. Інформація щодо змін до Порядку забезпечення осіб з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації

8. Затверджено порядок психологічної реабілітації учасників АТО

9. Уряд встановив розміри  щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2018 році.

10. Розміри окремих видів державних допомог у 2018 році

11. З 1 січня 2018 року   непрацюючим особам, які досягли загального пенсійного віку,  але не отримали права на пенсійну виплату, призначається тимчасова державна соціальна допомога

12. Перелік пріоритетних видів економічної діяльності у Полтавській області області для залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб

13. ПОСТАНОВА від 23 листопада 2016 р. № 854 "Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"