Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку
 1. ДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ –НАДАВАЧІВ ПОСЛУГ!!!      

 2. Забезпечення учасників антитерористичної операції соціальною та професійною адаптацією

 3. Про реалізацію в області пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб

 4. Перелік пріоритетних видів економічної діяльності у Полтавській області області для залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб

 5. Забезпечення путівками учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

 6. До уваги внутрішньо переміщених осіб: змінено розмір щомісячної адресної допомоги для осіб з інвалідністю

 7. З 1 жовтня 2017 року збільшено розміри державної соціальної допомоги особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю та особам, які не мають права на пенсію

 8. Внесено зміни до порядку надання житлових субсидій

 9. Пам’ятка про соціальні норми споживання природного газу, які застосовуються для розрахунку розмірів житлових субсидій та пільг

 10. До уваги переселенців: зміни у законодавстві стосовно призначення адресної допомоги

 11. ПОСТАНОВА від 23 листопада 2016 р. № 854 "Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"

 12. ПОСТАНОВА від 31 січня 2007 р. № 77 "Про затвердження Порядку надання пільг на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам"

 13. ПОСТАНОВА від 31 березня 2015 р. № 179 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції"

 14. ПОСТАНОВА від 31 березня 2015 р. № 200 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням"

 15. ПОСТАНОВА від 8 червня 2016 р. № 365 "Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам"

 16. ПОСТАНОВА віід 1 жовтня 2014 р. № 505 "Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг"

 17. ПОСТАНОВА від 1 жовтня 2014 р. № 535 "Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам"

 18. Інформація щодо реабілітаційних установ, що надають реабілітаційні послуги особам з інвалідністю

Наверх ↑