Проекти регуляторних розпоряджень та аналіз регуляторного впливу

1. Проект розпорядження голови районної державної адміністрації "Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг при Машівській районній державній адміністрації"

2. Аналіз регуляторного впливу  проекту розпорядження голови  Машівської  районної державної адміністрації  «Про затвердження  Регламенту Центру надання адміністративних послуг при Машівській  районній державній адміністрації»

3. Про затвердження Переліку  адміністративних послуг, що надаються  через центр надання адміністративних  послуг при Машівській районній  державній адміністрації.

4. Аналіз регуляторного впливу розпорядження голови Машівської районної державної адміністрації  «Про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг при Машівській районній державній адміністрації»

5. Проект розпорядження голови районної державної адміністрації "Про організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення засідань районного конкурсного комітету з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Машівського району"

6. Аналіз регуляторного впливу проекту розпорядження голови районної державної адміністрації "Про організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення засідань районного конкурсного комітету з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Машівського району"

7. М-Тест до проекту розпорядження голови районної державної адміністрації "Про організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення засідань районного конкурсного комітету з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Машівського району"