Контроль за виконанням завдань

Версія для друкуВерсія для друку

ЗВІТ
за результатами проведення районною державною адміністрацією оцінки діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації по контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України

 

    На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 29.09.2015 №232 протягом 2015 року проведено оцінку діяльності управління агропромислового розвитку райдержадміністрації по контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України.
   Показники, за якими проводилась оцінка ефективності здійснення контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України:
1. Дотримання строків виконання завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України (далі – завдання).
2. Дотримання порядку попередньої реєстрації та розгляду розпоряджень , доручень голови облдержадміністрації та райдержадміністрації, в реєстраційно-контрольних картках чи журналах реєстрації організації контролю за виконанням завдань, а також здійснення відповідним структурним підрозділом (спеціалістом) органу виконавчої влади контролю за їх виконанням; здійснення контролю за виконанням планів заходів із забезпечення виконання завдань; розроблення та затвердження орієнтовних графіків здійснення контролю за виконанням завдань.
Усі показники, за якими проводилася оцінка в фінансовому управлінні райдержадміністрації, визначено позитивними.
Одночасно рекомендовано:
Фінансовому управлінню райдержадміністрації здійснити заходи щодо поліпшення організації контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України;
забезпечити реєстрацію (ведення облікових даних на документи) відповідно до діловодних вимог;
Висновок. За результатами проведеної оцінки діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації по контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України: Діяльність фінансового управління визначена як ефективна.
 

Наверх ↑