Інструкція з підготовки бюджетних запитів

Опубліковано:  30.11.2018   09:01

ІНСТРУКЦІЯ
з підготовки бюджетних запитів

І. Загальні положення

1. Інструкція розроблена відповідно до статті 75 Бюджетного кодексу України і визначає механізм розрахунку показників проекту Машівського районного бюджету на плановий бюджетний період (далі – проект районного бюджету) та прогнозу Машівського районного бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди (далі – прогноз районного бюджету); встановлює порядки складання, розгляду та аналізу бюджетних запитів.

2. Головний розпорядник бюджетних коштів (далі – головний розпорядник) організовує та забезпечує складання бюджетного запиту і подає його до фінансового управління Машівської районної державної адміністрації (далі – Управління) в паперовому та електронному вигляді за формами, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 17 липня 2015 року № 648 «Про затвердження типових форм бюджетних запитів для формування місцевих бюджетів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 серпня 2015 року за  № 957/27402(із змінами).

3. Форми бюджетного запиту заповнюються послідовно: Форма-2 заповнюється на підставі показників Форми-1 і лише після заповнення зазначених форм у разі потреби заповнюється Форма-3.

4. Усі вартісні показники у формах наводяться у тисячах гривень з округленням до десятої.   ПОВНА ВЕРСІЯ

Завантажити:

- наказ (Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів)

- інструкція

- форма № 1