ЗВІТ ГОЛОВИ МАШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Під час зустрічі громадськість хвилювали питання щодо:
- Організації рейсового транспорту по підвозу жителів Машівки-Селещини-Базилевщини до районного центру;
- Фінансування дитячого садка у Машівці;
- Утримання та фінансування районних установ, що надають послуги жителям району у зв’язку зі створенням ОТГ.
Щодо піднятих питань Юлія Костянтинівна повідомила з першого питання, що в райдержадміністрації є розуміння та співпраця з головою Базилівщинської сільської ради, а присутній на зборах голова Машівської ОТГ Микола Кравченко повідомив ,що в планах громади придбати автобус до кінця року, і спільно з Базилівщинською сільською радою це можна було б зробити набагато швидше. Також голова райдержадміністрації повідомила що вже вирішено позитивно питання з фінансування районних установ, що обслуговують жителів району, є тісна співпраця з новообраними головами Михайлівської та Машівської ОТГ. Щодо фінансування дитячого садка в Машівці Юлія Костянтинівна повідомила, що згідно бюджетного законодавства, райдержадміністрація не може здійснювати фінансування з районного бюджету, але пообіцяла вирішувати нагальні питання садочка завдяки допомозі народного депутата України А.Реки.