ЗУСТРІЧІ ЩОДО ДЕТІНІЗАЦІЇ РИНКУ ПРАЦІ ТА ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТЯІ ІЗ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

На виконання доручення КМУ від 17.02.2020 року №6698/0/1-20 щодо детінізації ринку праці та погашення заборгованостяі із заробітної плати  30 жовтня 2020 року спеціалістами Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області спільно з представниками Машівської філії Полтавського обласного центру зайнятості було проведено безпосередні візити до фізичних осіб – підприємців, які здійснюють свою господарську діяльність у сфері автотранспорту та кур’єрської доставки.

Під час безпосередніх  візитів фізичним особам - підприємцям та їх найманим працюючим було надано інформацію про новий розмір мінімальної заробітної плати  з 1-го вересня 2020 року в сумі 5000 грн. Спеціалістами фонду було повідомлено про соціальну захищеність застрахованих осіб, які отримують заробітну плату легально, ризики, які чекають на тих, хто отримує заробітну плату в конвертах та про неприпустимість використання нелегальної праці.

Присутні задавали питання щодо отриманої інформації та отримували змістовні відповіді на задані питання.