ЗУСТРІЧ З НАРОДНИМ ДЕПУТАТОМ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

23 вересня в залі засідань Машівської районної державної адміністрації відбулася зустріч активу району з народним депутатом Верховної Ради України Костянтином Касаєм. Костянтин Іванович розпочав свою зустріч із знайомства з присутніми, пообіцяв що подібні зустрічі проходитимуть регулярно, щонайменше раз на місяць та коротко розповів про свою діяльність як депутата Верховної Ради. Депутат повідомив, що незабаром у Машівці буде відкрита приймальня народного депутата, та познайомив із своїм помічником.

Далі Костянтин Іванович наголосив свою увагу на двох питаннях, що стосувалися децентралізації влади, утворення громад та перспективи відкриття ринку землі. Присутні обмінялися думками з піднятих питань, та вносили певні пропозиції. Також Костянтин Касай відповів на запитання, які стосувалися бюджету на 2020 рік, цін на газ, виділення земельних ділянок, надання пільг інвалідам, приватизації державних підприємств та інші.