ЗБОРИ РАЙОННОЇ ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ «МАШІВСЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЇ ФУТБОЛУ»

26 квітня в с-щі Машівка відбулося збори районної Громадської спілки «Машівська районна Федерації футболу». На якій були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Човновий, голова машівської районної ради Катерина Ткаченко, проводив збори голова  СТФ «Колос». Руслан Ряднина.

Під час засідання учасниками було прийняте рішення та визначені дати півфінальних та фінального  матчів зимово-весняного міні футбольного районного турніру. Отже, півфінальні матчі між командами «Машівка» - «К-Суходілка» та «Базилевщина» - «Дмитрівка» відбудуться 28 квітня, фінальний поєдинок  та матч за 3-тє місце пройде 1 травня. Тож запрошуємо вболівальників в Машівку до районного стадіону.
Також під час зборів представниками команд  був обговорений Проект регламенту районного чемпіонату з футболу, до якого під час обговорення було внесено чимало пропозицій, зокрема щодо кількості «легіонерів», обліку жовтих та червоних карток, страхування гравців і  т. інше. Сам чемпіонат  вирішили розпочати 12 травня, а до 9 травня в команд є час підготувати заявочні списки, узгодити необхідну документацію для участі та внести пропозиції до Проекту регламенту, який затвердити на наступних зборах.