ЗАПОВНЕННЯ ТА КОРИГУВАННЯ ЗВІТУ ЩОДО СУМ НАРАХОВАНОГО ЄДИНОГО ВНЕСКУ, ВИМОГИ ТА ДЕТАЛЬНИЙ ПОРЯДОК

25 лютого 2020 року в приміщенні Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області в селищі Машівка було проведено  семінар з бухгалтерами підприємств, установ та організацій Машівського району, на тему: «Заповнення та коригування  звіту  щодо сум нарахованого єдиного  внеску, вимоги та детальний порядок».

Присутніх було ознайомлено з основними помилками, які допускаються при поданні звітності та  акцентовано увагу на їх подальшому недопущенні. Доповідачем було надано інформацію  про правильність заповнення реквізитів таблиць 5,6 додатку 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску, відповідно внесених змін до Порядку № 435, затверджених наказом Міністерства фінансів України №511 від 15.05.2018 року, та надано роз’яснення щодо особливостей виправлення помилок в таблицях 5,6 додатку 4 звіту про суми нарахованого єдиного внеску за попередні періоди.

Присутні задавали питання щодо отриманої інформації та отримували змістовні відповіді на задані питання.

Під час семінару було проведено Флешмоб на тему: «Нарахуємо заробітну плату легально», та вручено пам’ятки про переваги легального працевлаштування.