Заповнення та коригування звіту ЄСВ

16 березня 2018 року у Машівці в приміщенні Карлівського об”єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області було проведено семінар з бухгалтерами підприємств,установ та організацій району  на тему: «Заповнення та коригування звіту ЄСВ- вимоги й детальний порядок».

Семінар провели:

- Старовєрова Інна Миколаївна – заступник начальника Карлівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області.

- Сливка Вадим Михайлович – головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Карлівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області.

В ході семінару  присутніх було ознайомлено з порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов”язкове державне пенсійне страхування, затверджений наказом Міністерством фінансів України від 14.04.2015 року № 435.

Присутні головні бухгалтера обмінялися думками та ставили питання щодо прослуханої інформації про що  отримали від доповідачів змістовні відповіді.