ЗАХІД ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого в районному центрі селищі Машівка відбувся захід присвячений Дню пам’яті Героїв  Небесної Сотні. Участь у заходах взяла голова районної державної адміністрації Юлія Середа, громадськість селища, учнівська молодь.

Спочатку про початок пам’ятного заходу сповістив Гімн України, потім ведучі закликали присутніх вшанувати Героїв хвилиною мовчання та запалили свічки. Під час хвилини мовчання лунала пісня «Плине кача», яка стала символом вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Завершився концерт-реквієм виконанням  відомої пісні  Олега Вінника «Молитва за Україну» у виконання Олексія Дудника. Загалом на творчому концерті панувала атмосфера пам’яті, скорботи та, звичайно, надії — на кращу долю, на здійснення всього того, за що поклали голови Герої Небесної Сотні.