ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ УЧАСНИКІВ ТРАГІЧНИХ ПОДІЙ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

26 квітня виповнюється 32 роки з дня трагедії на Чорнобильській атомній електростанції. 24 квітня 2018 року працівниками Машівського районного сектору з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації спільно з Машівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано зустріч з умовно-засудженою молоддю для вшанування  пам’яті учасників тих подій.

Чорнобильська катастрофа сколихнула весь світ. Те жахіття, з яким зіштовхнулися наші люди, змусило замислитись учених та спеціалістів з різних країн світу про те, чи варте використання атомної енергетики того, що загинуло в жахливих муках стільки людей. Звичайно, ніхто не припинив її використання, але засоби безпеки значно посилились, а аргументи щодо припинення використання подібного виду енергетики лунають і нині. Те, що пережили наші співвітчизники навіть важко передати. Радіація знищувала все на своєму шляху, люди гинули в страшних муках. І навіть така жахлива смерть не зупиняла людей, які героїчно виконували свій обов’язок і допомагали чим могли. Знаючи, що вони ідуть на вірну смерть, ці герої мужньо та безстрашно кидалися на порятунок та допомогу іншим. Таких людей необхідно пам’ятати, бо саме завдяки їм, було врятовано багато жінок та дітей, завдяки їм було владнано проблему з радіацією.