ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Версія для друкуВерсія для друку

29 січня в селищі Машівка у  районному будинку культури  з нагоди 100-річчя бою під Крутами, з метою вшанування пам’яті Героїв Крут відбувся показ документального фільму «Крути: молода кров».

На перегляді фільму були присутні громадськість та учнівська молодь селища. Даний захід був спрямований на патріотичне виховання молоді, осмислення історичного досвіду боротьби українства за свободу, незалежність, державність і територіальну цілісність.
Також в цей день, в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району проведено конференції, семінари, громадські читання, тематичні класні години, лекції, усні журнали, години мужності, уроки патріотизму, присвячені пам'яті героїв бою під Крутами на теми:  «Бій під Крутами. Пам'ять і біль», «Трагічні події 29 січня 1918 року», «Пам'яті Героїв Крут присвячується» Проведено зустрічі учнівської молоді  з учасниками антитерористичної операції.
У шкільних бібліотеках організовано виставки літератури на теми: «Вшановуємо пам'ять про Героїв Крут», «Крути - бій мого народу».
На базі Михайлівського опорного навчального закладу у січні були проведені  районні  змагання з пішохідного туризму у приміщенні  серед  загагальноосвітніх  навчальних  закладів присвячені даній події.

Наверх ↑