ВСЕУКРАЇНСЬКА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ЗБІРНИХ КОМАНД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОБЛАСТІ

04 вересня державні службовці Машівської РДА змагалися у  ІІ етапі  Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців області. У змаганнях взяли  участь 26 команд районних адміністрацій та обласних департаментів і управлінь. Держслужбовці району змагалися в наступних видах спорту: чоловічий та жіночий настільний теніс, чоловічі та жіночі шашки та шахмати, волейбол. І хоча в силу різних обставин команда району як говорять зірок з неба не хапала, але дивлячися на попередні показники можна сказати , що команда Машівської РДА  буде в золотій середині загальнокомандного заліку. Тому незважаючи на відсутність призових місць всі отримали задоволення від змагань, адже як говорить олімпійський принцип головне – не перемога, а участь!