ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ: ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ

10 січня 2018 року  в приміщенні Машівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій з метою підбору безробітних громадян для укомплектування  Військової частини А 0312, яка знаходиться на території Машівського району, військовослужбовцями на військову службу за контрактом.

У заході взяли участь начальник відділення особового складу Військової частини    майор Руслан Меркулов, директор Машівської районної філії Зоя Галавур  та  28  безробітних  громадян.
Руслан Меркулов під час бесіди ознайомив присутніх з умовами, порядком проходження військової служби за контрактом, пільгами та соціальними гарантіями для військовослужбовців. Він наголосив, що військовослужбовці забезпечуються щомісячним грошовим забезпеченням,  грошовою  допомогою на оздоровлення, матеріальною допомогою для вирішення соціально-побутових питань. Також їм належить надбавка за вислугу років, обмундирування згідно з нормами забезпечення.  Контрактники мають право на безоплатну медичну допомогу , на безкоштовні обіди у робочі дні. На території військової частини є гуртожиток. Під час військової служби надається можливість навчання у військових та інших навчальних закладах без відриву від служби.
Крім того Р.Меркулов презентував ряд посад на військову службу за контрактом, а саме: командир відділення, стрілец, кулеметник, механік- водій, водій автотранспортних засобів, вожатий службових собак та багато інших посад, які потребують укомплектування.
По закінченню заходу безробітні,  які виявили бажання,  особисто поспілкувалися з представником військової частини.