ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В КОШМАНІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

31.07.2020 року провів особистий виїзний прийом громадян в Кошманівській сільській раді голова районної державної адміністрації Карацюпа Андрій Олексійович спільно з начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Фисуненко Іриною Валетинівною.

На прийом звернулося 3 чол.

Питання стосувалися нарахування субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, утримання в належному санітарному стані ділянок між лісосмугами та орендованими земельними паями.

Заявникам надано ґрунтовні роз’яснення.

Населення сільської ради складає  2006 чол.

В 2020 році з районного бюджету виділено субвенцію Кошманівській сільській раді в сумі 200 тис. грн. на гідродинамічне очищення каналізаційної мережі с.Кошманівка.

Ведуться роботи щодо реалізації проекту «Впровадження сучасних енергозберігаючих технологій» в Кошманівському НВК. Виділено 98 тис. грн.. на проектно-кошторисну документацію, 300 тис.грн. – на переобладнання опалення в спортивному залі. Виділено 45 тис.грн. на обладнання двох ганків, 65 тис.грн. на придбання комп’ютерного обладнання.

Бюджет Кошманівської сільської ради за 7 місяців 2020 рік виконано на  100 %, що дало можливість працювати над виконанням  програм сільської ради.

1.Програма «Турбота» була прийнята на суму – 276 800 тисяч грн. – виконана на 92 819 грн., а саме  згідно  цієї програми  отримали  матеріальну  допомогу:  воїни-інтернаціоналісти  -  це наші мешканці які приймали  участь  у військових подіях на територіях інших держав, учасники ліквідації  аварії на ЧАЕС, учасники  Другої світової війни (не бойових дій), учасники АТО,  а також мешканці, які потребували допомоги на вирішення соціально-побутових проблем,в основному на лікування.

2.Програма «Благоустрій»- 483 500 грн. - виконана на 371985 грн.- це оплата праці працівників по благоустрою, робіт по впорядкуванню територій населених пунктів,вуличне освітлення (обслуговування, придбання матеріалів, поточний ремонт).

3.Програма «Обдарована дитина» прийнята на суму 15 000 грн. - виконана на 9 390 грн., це  грошові  винагороди учням  Кошманівського  навчально-виховного комплексу «загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу»:  відмінникам, учасникам та призерам  МАН, переможцям  олімпіад, спортивних змагань, військово-польових зборів.

4.Програма «Утримання групи продовженого дня»  при плані 45 000 грн. з місцевого бюджету повністю виконана, це -  утримання  групи продовженого дня  2 – 4 класів Кошманівського навчально-виховного комплексу «загально-освітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу».

5.Програма «Підвіз дітей» -50 000 грн. – виконана  на суму 30 000 грн.: на території  сільської ради здійснюється підвіз учнів та дітей сіл Миронівки та Богданівки до Кошманівського  навчально-виховного комплексу «загально-освітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу»  та Кошманівського ДНЗ «Ластівка».

6.Програма «Покращення надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді Кошманівської сільської ради»»: при плані  34 000 грн. з місцевого бюджету повністю виконана – утримання  фахівця із соціальної роботи Машівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який працював  на території  Кошманівської сільської ради.

7.Програма «Утримання стоматологічної служби на 2020 рік» :  план –

84 700 грн. з місцевого бюджету.  Програма спрямована на  забезпечення профілактики, ранньої діагностики  та профілактичного лікування  стоматологічних захворювань у жителів сільської громади.

8.Програма «Підвезення жителів Кошманівської сільської ради до районного центру смт. Машівка» на 2019 рік.  При плані  90 000 грн. з сільського  бюджету використано 20 625 грн. Мета програми – поліпшення транспортного обслуговування населення.

9.Програма «Свято громади» при плані 30 000 грн. виконана на суму

910  грн.: організація заходів, присвячених  до  вшанування  учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС,  та до 9 Травня.

10.Програма «Оздоровлення дітей» - прийнята на суму 10 000 грн., заплановано кошти на харчування дітей у пришкільному літньому таборі.

11.Програма «Трудовий архів» - 24 700 грн. – повністю виконана : програма прийнята  на підтримку належної роботи районного архіву, так як населення сіл сільської ради  користується  його послугами.

12.Впровадження сучасних енергозберігаючих технологій в Кошманівському НВК « ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» , передача субвенції до районного бюджету в розмірі  100 000 грн. Мета  програми  -  утеплення приміщення  НВК.

13.В зв’язку із запровадженням карантинних заходів щодо  запобігання розповсюдженню епідемії коронавірусу COVID - 19 на  території  Кошманівської  сільської  ради  сільською радою  використані  кошти в сумі 3 000 грн. на  нагальні витрати, пов’язані  із проведенням  цих заходів.

14.Згідно Полтавської обласної програми «Безпека руху» в с.Кошманівка облаштовано  6 пішохідних переходів.