ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В БАЗИЛІВЩИНСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

19.06.2020 року провів особистий виїзний прийом громадян в Базилівщинській сільській раді голова районної державної адміністрації Карацюпа Андрій Олексійович.

На прийом громадяни не зверталися.

На території сільської ради проживає 871 чол.

Заклади/установи соціальної сфери: Базилівщинський ДНЗ «Ромашка», Базилівщинська ЗОШ І-ІІ ст., Базилівщинський будинок культури, сільська бібліотека-філія №3, амбулаторія загальної практики сімейної медицини, відділення поштового зв’язку.

На території с.Базилівщина функціонує Комунальне підприємство «Базилівщинське житлово-комунальне господарство» а також, магазини:  ФОП Тімченко Ю.В., ФОП Колодько Я.А., ПП Байдукова Л.М. Здійснюють свою діяльність приватні підприємці Штрикуль М.М. та Байдуков П.М.

Розташовані: філія Управління з переробки газу та газового конденсату; здійснюють свою діяльність філія «УГВ-Сервіс»  ПАТ «Полтавагазвидобування», СП «Полтавська газонафтова компанія», Машівський цех з видобутку нафти, газу і конденсату ГПУ «Полтавагазвидобування».

Завдяки тісній співпраці з товаровиробниками виконавчим комітетом Базилівщинської сільської ради  у 2020  році проводиться  значний об’єм робіт з благоустрою населеного пункту сільської ради.

У 2020 році виконується Програма соціально-економічного розвитку Базилівщинської сільської ради.

Соціальна сфера:

Протягом 2020 року надано соціальні допомоги жителям села загальною сумою – 270 000 грн.:

- на лікування;

- на оперативні втручання;

- учасникам бойових дій на території інших держав;

- учасникам та дітям війни;

- учасникам ліквідації на ЧАЕС;

- придбано шкільні ранці для випускників ДНЗ;

- надано субвенцій на дороговартісне лікування жителям села;

- надано субвенцію у сумі 6 800 грн. для надання соціальних послуг тяжкохворій жительці села.

А також планується надання матеріальних допомог учасникам бойових дій в зоні АТО, людям з обмеженими можливостями, багатодітним сім’ям до новорічних свят, придбання новорічних подарунків.

Гуманітарна сфера

Програма «Освіта».

За перший квартал 2020 року було виділено субвенції до районного бюджету на підвіз учнів та педагогів покращення матеріально-технічної бази освітніх закладів в сумі 241 600 грн.

Окрім цього, у 2020 році на матеріально-технічне забезпечення будинку культури та сільської бібліотеки виділено субвенцій загальною сумою 27 000 грн.

На покращення матеріально-технічної бази Машівської підстанції №1 Полтавського ОЦ ЕМД та МК виділено субвенцію в сумі 20 000 грн., а також проведено будівництво зовнішніх мереж водопостачання та каналізації і виготовлено проект реконструкції опалювальної системи АЗПСМ в сумі 304 836  грн. згідно програм.

На забезпечення діяльності фахівця із соціальної роботи виділено 129 500 грн.

Програма «Розвиток культури та проведення свят».

Витрати на проведення у І-му кварталі 2020 року заходів відповідно до Програми становили 24 258 грн. із запланованих 38 300 грн. (у зв’язку із введенням карантинних заходів та відміною проведення масових заходів).

Відповідно до затвердженої цільової комплексної програми «Спорт для всіх»  здійснено фінансування  за рахунок коштів сільської ради в сумі  84 000  грн. А також надано субвенцій в сумі 150 000 грн. на підтримку обдарованих дітей (танцювальному колективу), забезпечення участі учнів ДЮСШ в змаганнях.

За І квартал 2020 року по програмі «Підвіз жителів села до районного центру» використано 76 600 грн. із запланованих 108 000 грн. (у зв’язку із введенням карантинних заходів та відміною проведення масових заходів).

Розвиток інфраструктури сільської ради

Програму «Благоустрій», яка спрямована на покращення благоустрою села Базилівщина, проведення робіт щодо відновлення, належного утримання та раціонального використання територій, охорони та організації упорядкування об’єктів, що знаходяться на території сільської ради, виконано в сумі 256 993 грн.

На капітальний ремонт доріг (станом на кінець І-го кварталу 2020 року), а саме виготовлення проектно-кошторисної документації використано 82 600 грн. Безпосередньо ремонтні роботи будуть проведені у червні-липні 2020 року.

На поточний ремонт доріг в с.Базилівщина використано 320742 грн. (поточний ремонт доріг буде продовжуватися у ІІ-му та ІІІ-му кварталах 2020 року).

На вивіз побутових відходів від садиб жителів с.Базилівщина та розміщення ТПВ на полігоні -  22 500 грн.

Андрій Олексійович поспілкувався з сільським головою Сидоренком С.І. по питаннях, які хвилюють громадян, що потрібно вирішувати найближчим часом.