ВІДБУЛОСЯ ПІДСУМКОВЕ ЗАСІДАННЯ МАШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ МКМР З ПРАВОВОЇ ОСВІТИ НАСЕЛЕННЯ

22 грудня 2017 року в приміщенні Машівської районної державної адміністрації відбулося підсумкове засідання Машівської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Засідання відбулося під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації, голови районної МКМР  Віталія Човновного.

Під час засідання керівник Машівського бюро правової допомоги Максим Дворовенко поінформував присутніх про підсумки роботи бюро протягом 2017 року.
«На жаль, переважна частина Машівчан не знають своїх прав, і багато хто цим користується. Тому нам потрібно посилювати правову спроможність громадян» - наголосив фахівець бюро.
Станом на 22.12.2017 року до Машівського бюро правової допомоги звернулося понад 1000 громадян, яким було надано безоплатні правові консультації та роз’яснення законодавства, а 42 особам було призначено адвоката чи працівника бюро, за державний кошт для вирішення їхніх питань в судовому порядку.
Окремо Максим Дворовенко зупинився на правопросвітницькій роботі, яка полягає у регулярному проведенні інформаційних заходів з правових питань, які хвилюють людей та є актуальними для їхніх громад.
За звітній період фахівцями бюро організовано та проведено понад 150 правопросвітницьких заходів у формі занять, семінарів, лекцій, ігор, вікторин, круглих столів.
Директор Машівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлія Скриль розповіла про  стан здійснення соціальними працівниками центру правоосвітньої роботи протягом 2017 року.
Про роботу правознавчого клубу «Юний правознавець», що діє в Машівській центральній районній бібліотеці розповіла завідувач сектору культури райдержадміністрації Лариса Ніколенко.
Аліна Романченко, завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації прозвітувала про роботу районної МКМР за 2017 рік та проінформувала присутніх про реалізацію рекомендацій районної та обласної МКМР з правової освіти населення, прийнятих в 2017 році.
Наприкінці засідання обговорено та затверджено план роботи Машівської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на 2018 рік.
За результатами засідання Машівської районної МКМР з правової освіти населення  прийнято відповідні  рекомендацій, які спрямовані на покращення правової освіти в районі,  інформування громадян про їх права, проведення правоосвітницької роботи у регіоні.