В НОВИЙ РІК З ЛЕГАЛЬНОЮ ОПЛАТОЮ ПРАЦІ

18.12.2019 року  районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Машівської РДА в селах Коновалівка та Ряське  проведено рейд, з метою спостереження робочих місць фізичних осіб – підприємців на предмет легальної зайнятості.
          В ході рейду було проведено чотири  таких спостереження в результаті яких виявлено одного найманого працівника, який здійснював господарську діяльність у фізичної особи – підприємця  без заключення трудової або цивільно – правової угоди, тобто нелегально.
            В ході спостережень фізичним особам – підприємцям було доведено до відому про відповідальність, передбачену за порушення чинного законодавства за  нелегальне використання найманої праці і видачу заробітної плати в конвертах та роздано пам’ятки про переваги легального працевлаштування. В ході рейду було проведено Флешмоб на тему: «В  новий  рік з легальною оплатою праці».