УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Cьогодні, 19 червня, на базі КНП «Машівського районного Центру первинної медико - санітарної допомоги» в тренінговому залі відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

Кращих фахівців галузі охорони здоров’я району привітали  голова  райдержадміністрації Андрій Карацюпа, депутат обласної ради Іван Сидоренко, голова ОТГ Микола Кравченко.

У своєму вітальному слові Андрій Крацюпа зазначив, що в руках медиків — здоров’я машівчан, майбутнє українського народу. Побажав усім їм міцного здоров’я, спокою й достатку, успіхів та подальших професійних здобутків, миру в нашій країні.

За сумлінну багаторічну працю та особистий внесок у справу охорони здоров’я вручено Почесні грамоти райдержадміністрації: Сліченко  Т.В., - лікарю загальної практики сімейної медицини Машівської АЗПСМ; Басараб І.В. - маніпуляційній медичній  сестрі загальної практики сімейної медицини Машівської АЗПСМ; Демітракі Н.Г.- завідуючій поліклінічним відділенням;  Грінько О.М. –  головній медічній сестрі КНП «ЦРЛ».