УРОЧИСТИЙ ЗАХІД ПРИСВЯЧЕНИЙ 22-Й РІЧНИЦІ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

27 червня в с-щі Машівка відбувся урочистий захід присвячений 22-й річниці Конституції України.Привітала присутніх машівчан та жителів селища з нагоди Дня Конституції України голова Машівської районної  державної адміністрації Юлія Середа, яка вручила Подяки від ТВО командира військової частини А1126 М.Д.Паласа  волонтерам: Сергію Панкратєву та Володимиру Головашичу  за активну позицію та надання активної допомоги особовому складу 1-му парашутно-десантному батальйону 2 –ї повітряно-десантної бригади  під час виконання завдань в зоні проведення антитерористичної операції  на території Донецької та Луганської областей.

Присутні також змогли переглянути документальний фільм про історію конституційного процесу в Україні та концертну програму підготовлену працівниками Машівського РБК.