УРОЧИСТІ ЗБОРИ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня  в приміщенні райдержадміністрації пройшли урочисті  збори з нагоди Дня Соборності України, 100-річчя прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної Ради. Перед присутніми виступив заступник голови районної державної адміністрації Роман Живодьор, який сказав, що  саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності.

Цей день є символом об’єднання України. Він стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність, демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність та монолітність української нації. А також побажав усім  злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої Вітчизни! Щоб розум, воля і любов до рідного краю згуртувала нас для здійснення високої мети – щасливого і гідного життя, процвітаючої, могутньої, соборної України!