УРОЧИСТІ ЗБОРИ ТА СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ 101-Ї РІЧНИЦІ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня в Машівському районному будинку культури відбулися урочисті збори та святковий концерт з нагоди 101-ї річниці Соборності України. В урочистостях з нагоди свята взяли участь заступник голови Машівської районної державної адміністрації Роман Живодьор, заступник голови Машівської районної ради Софія Кулак, Машівський селищний голова Микола Кравченко, які виступили зі сцени та привітали машівчан з річницею Акту  Злуки українських земель, побажали присутнім залишатися сильними та вірити, що наша сила – у нашій єдності, яка, без сумніву, є наймогутнішою зброєю у боротьбі за сильну, самодостатню і незалежну Україну.

Присутні подивилися відеофільм про короткий екскурс в історичне минуле України, зокрема у далекий 1919 рік, коли 101 рік тому на Софіївській площі, біля пам’ятника Богдану Хмельницькому лідери Української Народної Республіки та повноважна делегація Західно-Української Народної Республіки заявили про свій непохитний намір збудувати єдину соборну Українську державу.

Творчі колективи районного будинку культури підготували невелику концертну програму. В залі лунали патріотичні  пісні, присвячені Україні.

По завершенні заходу, громадськість селища вшанувала пам’ять хвилиною мовчання тих, хто загинув, захищаючи соборність та незалежність держави,