УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ПРИЗОВУ ЮНАКІВ РАЙОНУ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ДО ЛАВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

24 червня біля приміщення Машівської районної адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди призову юнаків району на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед новобранцями виступили голова  райдержадміністрації Андрій Крацюпа , голова районної  ради  Катерина Ткаченко , районний військовий комісар Машівського  РВК Олександр Пиляй, голова ОТГ Микола Кравченко  які побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.

«Служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією. Перед вами нелегке випробування, але саме армія допоможе вам зміцнити свій дух і тіло. Це перше найважче випробування в вашому житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру. Нехай той час, який ви проведете на службі, не пройде для вас марно! Бажаю, щоб ви неодмінно збагатились новими знаннями і обов’язково новими друзями» - зазначивАндрій Крацюпа.

Військовий комісар Машівського районного військового комісаріату майор Олександр Пиляй вручив майбутнім солдатам військові квитки та побажав терпіння та нових життєвих злетів.