УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

Напередодні відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва відбулися урочисті заходи за участі керівництва району, селища, військового комісаріату, учасників  антитерористичної операції/операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях.

Виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Віталій Руденко, голова районної ради Катерина Ткаченко, голова селищної ради Микола Кравченко та військовий комісар районного військового комісаріату майор Олександр Пиляй привітали воїнів зі святами та подякували їм за їхній героїчний подвиг у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.
З нагоди свята учасників антитерористичної операції нагороджено Почесними грамотами райдержадміністрації та селищної ради. Зокрема, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Віталій Руденко вручив нагороди військовозобов’язаним: Устименку Ігору Михайловичу, Мастюх Олексію Олеговичу, Свічкарю Володимиру Анатолійовичу, заступнику військового комісара – начальнику відділення призову майору.
Шляхом покладання квітів до Меморіалу Слави вшанували пам’ять загиблих захисників України у війні 1939-1945 років.