УРОЧИСТА ЦЕРЕМОНІЯ ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

23 серпня в районному центрі селищі Машівка відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Участь у  заході взяли працівники установ та організацій селища.  Перед машівчанами виступила голова Машівської районної державної адміністрації Юлія Середа, яка звернулася до присутніх з такими словами: Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.
Також вітали жителів селища з нагоди свята Машівський селищний голова Микола Кравченко та голова Машівської районної ради Катерина Ткаченко. Право підняти Державний Прапор України доручили голові райдержадміністрації Юлії Середі та військовому комісару Машівського райвйськомату Євгену Сісецькому.