СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ-8 БЕРЕЗНЯ

Сьогодні, 06 березня,2020 року у районному Будинку культури  відбувся святковий концерт  з нагоди Міжнародного жіночого Дня-8 Березня. Представниць прекрасної статі привітали голова районної державної адміністрації Андрій Карацюпа та голова селищної ради Микола Кравченко.

Вітаючи присутніх у залі жінок Андрій Карацюпа відмітив, що жінка  кожного дня  наповнює життя  своєю ніжністю, теплом та радістю, дарує хвилини щастя, запалює у серцях кохання. Посмішками та оптимізмом  спонукає чоловіків, на благородні вчинки та високі звершення.

Чудовим подарунком для чарівних жінок  стала концертна програма за участю місцевих талантів під назвою «ЇЇ величність – жінка». Багато теплих і ніжних слів лунало в залі на адресу жінок. Слова захоплення, глибокої вдячності та шани були адресовані всім присутнім дівчаткам, матусям, сестрам, бабусям від ведучих свята чоловіків.