СТАН УПОРЯДКУВАННЯ ДОКУМЕНТІВ ТА ПРИЙОМ НА ДЕРЖАВНЕ ЗБЕРІГАННЯ

1. 02 червня 2020 року в заступника голови районної державної адміністрації Віталія Руденка відбулася нарада із завідувачем архівного відділу райдержадміністрації Іриною Жуковською «Про стан упорядкування документів та прийом на державне зберігання до архівного відділу Машівської районної державної адміністрації від ліквідованих сільських рад, що ввійшли до складу ОГГ».

Ірина Петрівна повідомила, що у зв’язку із проведенням першого етапу адміністративно-териториторіальної реформи архівний відділ райдержадміністрації повинний прийняти документи ліквідованих сільських рад, які увійшли до складу об’єднаних територіальних громад.

Станом на 01 червня 2020 року у Машівському районі створено дві об’єднаних територіальних громади. На державне зберігання прийнято 8 сільських рад по Машівській селищній раді прийнято Селещинську та Новотагамлицьку сільські ради (залишилася не прийнята Машівська селищна рада за 2015-2017 роки) по Михайлівській сільській раді прийнято Михайлівська, Павлівська, Коновалівська, Ряська, Малонехворощанська, Кустолово-Суходільська сільські ради, залишилася не прийнятою Андріївська сільська рада.

Оскільки у 2020 році спливає строк першого етапу адміністративної реформи, то необхідно зосередити увагу на проведенні опрацювання документів органів місцевого самоврядування по 2019 рік, а саме:

Андріївська сільська рада 2011-2017 рік;

Абрамівська сільська рада 2011-2019 рік;

Базилівщинська сільська рада 2019 рік;

Дмитрівська сільська рада 2016-2019 рік;

Сахнівщинська сільська рада 2015-2019 рік;

Старицьківська сільська рада 2014-2019 рік;

Машівська селищна рада 2015-2017 рік.