СПОРТИВНІ МАЙДАНЧИКИ В РАЙОНІ

У спортивному житті Машівського району сталися дві важливі події : так спортивний майданчик зі штучним покриттям та підготовлену площадку для гри у хокей 2 грудня відкрили в с.Кошманівка, а вже 7 грудня  у Машівці відкрили оновлений спортивний майданчик зі штучним покриттям європейського рівня.  В ході реконструкції довелося замінити нову огорожу, підвести освітлення та власне застелити нове  більш зносостійке покриття. Кошти на реалізацію даних проектів було виділено з обласного та місцевих бюджетів.
В урочистостях, що пройшли 7 грудня  взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Головко,голова райдержадміністрації Юлія Середа, голова Машівської селищної ради Микола Кравченко, заступник голови районної ради Софія Кулак, депутат Полтавської обласної ради Іван Сидоренко, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький, депутати районної ради,  громадськість селища.