ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

Версія для друкуВерсія для друку

14 версеня 2020 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулася щотижнева нарада у голови райдержадміністрації. Нараду проводив голова райдержадміністрації Карацюпа Андрій Олексійович.

В ході проведення наради розглянуто 3 питання:
1.Про створення освітнього середовища, початкової школи, як основного фактора Нової Української школи.
2. Про стан архівної справи.
3. Про стан підготовки до нового опалювального сезону 2020-2021 років. По першому питанню доповідав присутнім Сергієнко Євген Володимирович, завідувач сектору освіти районної державної адміністрації. За його інформацією сектором освіти , педагогічними колективами закладів загальної середньої освіти постійно проводиться робота щодо забезпечення початкової ланки освіти відповідно до вимог Концепції «Нова українська школа».
Учні других та третіх класів повністю забезпечені меблями: новими одномісними партами, шафами, індивідуальними контейнерами, меблями для відпочинку. У початкових классах усіх закладів обладнано фабрики друку, до яких увійшли  комп’ютери, принтери,сканери , ксерокси, ламінатори. Навчальна база постійно поповнюється дидактичними та роздатковими матеріалами, комп’ютерною технікою.
Педагогічні працівники пройшли курси підвищення кваліфікації щодо роботи в НУШ.
У 2020 /2021 навчальному році до закладів загальної середньої освіти прийшли 49 першокласників:
-Абрамівський НВК -1;
-Базилівщинська ЗОШ -9;
-Дмитрівська ЗОШ -9;
-Кошманівський НВК -26;
-Сахнівщинський НВК-3;
-Сонячний НВК -1.
На даний час заключено угоду на постачання меблів для учнів 1 –го класу на суму 56,2 тис. грн., з яких 48,5 тис. грн. –кошти державної субвенції, 7,7 тис. грн . – співфінансування з місцевого бюджету . Укладено договори на придбання засобів навчання та обладнання на суму 44,7 тис. грн. (39,9 тис. грн. –державна субвенція, 4,8 тис.грн. – співфінансування з місцевого бюджету). Подано оголошення про спрощену процедуру закупівлі комп’ютерного обладнання . Для цього виділено 90,8 тис. грн. , з яких 84,1 тис. грн.- державна субвенція , 6,7тис. грн.-співфінансування з місцевого бюджету.
З другого питання інформувала Жуковська Ірина Петрівна, начальник архівного відділу районної державної адміністрації.
За її інформацією Архівний сектор Машівської районної державної адміністрації налічує 75 фонди, що містять 19646 одиниці зберігання.
За 8 місяців 2020 року на державне зберігання прийнято управлінську документацію Андріївської сільської ради за 2011-2017 рік, Дмитрівської сільської ради за 2016-2019 рік, Абрамівської сільської ради за 2011-2019 роки, сектору культури, молоді та спорту Машівської районної державної адміністрації за 2011-2019 роки, відділу фінансів Машівської районної державної адміністрації за 2016-2018 роки, відділу агропромислового розвитку Машівської районної державної адміністрації за 2011-2020 роки.
На ЕПК державного архіву Полтавської області схвалені описи справ на управлінську документацію  Андріївської сільської ради за 2011-2017 рік, Дмитрівської сільської  ради за 2016-2019 рік, Абрамівської сільської ради за 2011-2019 роки, сектору культури, молоді та спорту Машівської районної державної адміністрації за 2011-2019 роки, відділу фінансів Машівської районної державної адміністрації за 2016-2018 роки, відділу агропромислового розвитку Машівської районної державної адміністрації за 2011-2020 роки.
Комплексні перевірки стану організації діловодства, роботи експертних комісій та архівних підрозділів проводились у виконавчих комітетах Дмитрівської та Старицьківської сільських рад.
Проводиться науково-технічне опрацювання документів Машівської районної державної адміністрації, Машівської районної ради, Базилівщинської, Старицьківської, рад по 2019 рік.
Надано 238 довідки соціально-правового характеру та 13 тематичних довідки. Тематика запитів соціально-правового характеру, які надійшли за 8 місяців 2019 року:
- підтвердження трудового стажу – 15%
- про надання дозволу на забудову – 10%
- приватизація земельних ділянок – 50%
- виділення земельних ділянок – 20%
- надання житла 5%.
До списку №1 джерел формування Національного архівного фонду, які передають документи до архівного відділу Машівської районної державної адміністрації, а саме, органи виконавчої влади відносяться Машівська районна державна адміністрація, сектор освіти, сектор культури молоді та спорту, відділ фінансів Машівської районної державної адміністрації, виконавчі комітети сільських рад, громадські організації (профспілки).
На 01 вересня 2020 року  документи в Машівській районній державній адміністрації впорядковані, описані по 2018 рік, відділі освіти по 2015 рік, фінансовому управлінні по 2019 рік, культури молоді і спорту райдержадміністрації по 2019 рік, управлінні агропромислового розвитку  по 2020 рік.
У зв’язку із проведенням першого етапу адміністративно-територіальної реформи архівний відділ райдержадміністрації повинний прийняти документи ліквідованих сільських рад, які увійшли до складу об’єднаних територіальних громад.
Станом на 01 вересня 2020 року у Машівському районі створено дві об’єднаних територіальних громади. На державне зберігання прийнято документи 9 сільських рад по Машівській селищній раді прийнято Селещинську та Новотагамлицьку сільські ради (залишилася не прийнята Машівська селищна рада за 2015-2017 роки) по Михайлівській сільській раді прийнято Михайлівська, Павлівська, Коновалівська, Ряська, Малонехворощанська, Кустолово-Суходільська, Андріївська сільські ради.
Оскільки у 2020 році спливає строк першого етапу адміністративної реформи, то необхідно зосередити увагу на проведенні опрацювання документів органів місцевого самоврядування по 2019 рік, а саме:
Сахнівщинська сільська рада 2015-2019 рік;
Старицьківська сільська рада 2019 рік;
Машівська селищна рада 2015-2017 рік.
Відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 року №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів» та у зв’язку з адміністративною реформою необхідно провести науково-технічне опрацювання документів списку №1 – джерел формування НАФ архівного відділу райдержадміністрації.
Станом на 01.09.2019 в районі працює трудовий архів – комунальний заклад «Машівський районний трудовий архів» з правом юридичної особи, кількість штатних працівників – 2, кількість справ з особового складу, що зберігаються в трудовому архіві – 14299, кількість виконаних запитів - 258.
З третього питання інформувала Тимченко Анастасія Вікторівна, завідувач сектору житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та інфраструктури районної державної адміністрації.
За її інформацією метою своєчасної і якісної підготовки підприємств, організацій, установ району до роботи в осінньо-зимовому періоді 2020-2021року, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20.05.2020 року № 230 “Про підсумки роботи житлово-комунальних підприємств області в осінньо-зимовий період 2019-2020 року та завдання з підготовки до опалювального періоду 2020-2021 року”   головою  Машівської районної державної адміністрації було прийнято розпорядження від 10.06.2020  № 116 «Про підготовку бюджетних установ району та житлового фонду до опалювального сезону 20/21 року». На території району знаходиться 15 навчальних закладів, 20 дитячих садків, 24 лікувальних закладів ( з них стаціонар та поліклінічний корпус Машівської ЦРЛ, 10 амбулаторій ЗПСМ, 12 ФАПів), 37 одиниць житлового фонду комунальної та відомчої належності. Об’єкти опалюються 34 котельнями та топковими. З метою своєчасної та якісної підготовки до опалювального сезону підприємствами, організаціями та установами розроблені заходи по організації комплексу робіт.
       По Машівській дільниці ПОКВПТГ«Полтаватеплокомуненерго»
Машівська дільниця ВАТ “Полтаватеплокомуненерго” забезпечує теплопостачання до житлових будинків та організацій і установ смт. Машівка. В опалювальному сезоні 2020-2021 років теплопостачання буде здійснюватися 2 котельними: по вул. Леніна 127ат а по вул. Леніна 112.
В період підготовки до опалювального сезону виконані такі роботи:
– чистка всіх  котлів від сажі та шламу;
– повірка приладів  обліку (термометри,манометри, лічильники);
– ремонт та ревізія  запірної  арматури;
–        гідравлічне випробування теплових мереж;
– заміна труб теплової мережі - 70 м.п.;
–     ремонт теплової ізоляції надземних трубопроводів;
–     ремонт теплових камер в кількості 5 шт.;
–     влаштування  автоматичного  підживлення  на  котельні по        .
    вул. Незалежності, 127а;
–        заміна двох мережних насосів на більш енергоефективні в котельні по
          вул. Незалежності, 112.
Теплові мережі від котелень заповнені водою. Котельні повністю готові до роботи в опалювальний період.
По «Полтававодоканал»
Утеплення павільйона св.№3, утеплення шахти св. № 4,5,6. Утеплення виробничих приміщень дільниці. Придбання снігоприбирального інвентаря, піщано-солевої суші. Підготовлений  автотранспорт дільниці до роботи взимку.
По районному сектору освіти
- всі об’єкти теплозабезпечення шкіл району забезпечені необхідною технічною документацією;
-  проведена повірка манометрів, газових сигналізаторів;
-  проведенні електровимірювальні роботи та повірка димових і вентиляційних каналів;
- до початку опалювального сезону буде заключна угода з Машівським УЕГГ на обстеження, ремонт та обслуговування газовикористуючого обладнання;
- «Паспорти та акти готовності до роботи в опалювальний період 2020/2021 рр.» оформлені;
- пройшли навчання та перевірку знань з охорони праці для операторів теплогенераторних , працюючих на газовому паливі;
     -    коректори об’єму газу зняті на повірку по об’єктах Сахнівщинський НВК та Абрамівський НВК;
     -    замовлена проєктна документація та виконання робіт по облаштуванню вузлів обліку модемним та радіомодульним зв’язком;
     -    в Базилівщинській ЗОШ були замінені консольні насоси;
По комунальному некомерційному підприємству
«Машівська центральна районна лікарня»
Машівської районної ради Полтавської області
З метою своєчасної і якісної підготовки до наступного осінньо-зимового періоду 2020/21 року:
1.Розроблено план комплексних заходів з підготовки КНП «Машівська ЦРЛ» МРР ПО до роботи в осінньо-зимовий період 2020/21 року;
2.Призначено відповідальних осіб за здійсненням контролю за реалізацією цих заходів та за скороченням споживання паливно-енергетичних ресурсів опалювального сезону 2020/21 року;
3.Забезпечена стала робота резервних джерел електричної енергії.
4.Повірено контур заземлення.
5.Повірено манометри тепла
  6.Проведено та підписано паспорт готовності до роботи в опалювальний період, відповідно до спільного наказу Міністерства палива та енергетики України і Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 630-378 «Про затвердження правил підготовки теплових господарств до опалювального сезону»;
7.Було запрошено представника  служби контролю тепло постачальника та інспектора Держенергонагляду Полтавської області і отримано акт готовності до опалювального періоду;
8.Укладено договори з теплопостачальними  підприємствами на споживання  теплової енергії у межах коштів передбачених на їх оплату  в кошторисах на утримання КНП «Машівська ЦРЛ» МРР ПО;
Підготовка до опалювального періоду КНП «Машівська центральна районна лікарня» МРР ПО 2020/21року завершена в повному обсязі.

По комунальному некомерційному підприємству
«Машівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Машівської районної ради Полтавської області
В Машівському Центрі ПМСД функціонує 21 медичний заклад: 10 амбулаторій ЗПСМ, 11 ФАПІв.
Роботи, які були проведені та необхідно виконати для підготовки до осінньо-зимового періоду 2020-2021 р. по лікувально-профілактичних закладах Машівського Центру ПМСД:
- виготовлено паспорти готовності будівель до роботи в осінньо-зимовий період 2020-202 1р.р. та передано в Департамент охорони здоров'я для затверження;
- проводиться перевірка стану димових та вентиляційних каналів;
- проведено поточний ремонт тепло-генераторних;
- заготовляються    дрова.
В цілому заклади готові до роботи в опалювальному сезоні.
По Машівському житлово-комунальному господарству
Привели в належний санітарно-технічний стан приміщень теплових вузлів з відновленням вводів з обов’язковим їх освітленням, перевірка технічного стану теплових мереж та основних і допоміжних обладнань житлових будинків селища. 
Провели антикорозійне покриття трубопроводів опалення з відновленням теплоізоляції у підвальних приміщення та поверхах. Провели роботу з мешканцями будинків по утепленню вікон і дверей підвальних приміщень, технічних поверхів та під’їздів з дверних пружин. Провели спільно з ПОКВПТГ  «Полтаватеплоенерго» гідравлічне випробування систем теплопостачання. 
По районному сектору культури, молоді та спорту
Мережа закладів культури Машівського району налічує 23 заклади з них: бібліотек - 10, закладів культури клубного типу – 10, дитяча школа естетичного виховання - 1, музеї - 2 . 
Кількість приміщень закладів культури (всього, у т.ч. клубних) – 15, з них опалюється 13 приміщень, а саме:
1. Цетралізоване опалення (2): районний Будинок культури, дитяча школа естетичного виховання. В районному будинку культури завершені роботи по заміні системи опалення. Дані заклади готові до нового опалювального сезону.
2. Газове опалення (5):
– автономне опалення: центральна районна бібліотека, Базилівщинський сільський будинок культури, Кошманівський сільський будинок культури. На даний час готується пакет документів на підключення об’єктів, готуються акти перевірки димоходів, акти стану готовності котелень.
- в пристосованих приміщеннях з побутовим котлом: Старицьківська сільська бібліотека,  Абрамівська сільська бібліотека-філія.
3. Електричне опалення (1): Абрамівський сільський клуб.
4. Дров’яне опалення (5): Сахнівщинський сільський будинок культури, Сонячний сільський клуб,  Старицьківський сільський будинок культури, Дмитрівський сільський будинок культури (частково опалюється тільки малий актовий зал), Миронівський сільський клуб (частково опалюється тільки глядацький зал). Всі заклади на даний момент забезпеченні дровами та паливними брикетами. Проблемою є відсутність посад кочегарів в Сонячному,  Старицьківському, Дмитрівському сільських закладах.
З початку опалювального сезону не опалювалися три заклади: Дмитрівський народний історичний музей, Абрамівська сільська бібліотека та Калинівський сільський клуб. На даний час вирішено питання розміщення Абрамівської сільської бібліотеки в пристосованому приміщенні з газовим опаленням.
Заборгованість за спожиті газ, електричну енергію та комунальні послуги відсутня.
 

Наверх ↑