ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

13.07.2020 року під керівництвом  голови райдержадміністрації Андрія Карацюпи відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Віталія Руденка, керівника апарату райдержадміністрації Олени Самойленко.

На порядку денному слухались такі питання:

Про результати комплексної перевірки стану здійснення виконавчими комітетом Дмитрівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно з законом України «Про місцеве самоврядування» інформувала Самойленко Олена Павлівна, керівник апарату райдержадміністрації та Порохня Андрій Миколайович, Дмитрівський сільський голова.

Про заходи запобігання поширенню на території району корона вірусної інфекції COVID-19 доповідав Турлій Володимир Іванович, завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації.

Про роботу із зверненнями громадян у Карлівському відділенні обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного Фонду України в Полтавській області інформувала Старовєрова Інна Миколаївна, заступник начальника Карлівського відділення обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного Фонду України в Полтавській області.

Під час наради було розглянуто ряд інших важливих питань. За результатами їх обговорення головою райдержадміністрації дано відповідні доручення.

На завершення Андрій Карацюпа дав керівникам структурних підрозділів та організацій  відповідні доручення та озвучив пріоритетні завдання на поточний тиждень.