ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

22.06.2020 року під керівництвом  голови райдержадміністрації Андрія Карацюпи відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Віталія Руденка, яка розпочалась з урочистостого вручення Почесних грамот райдержадміністрації з нагоди Дня державної служби України.

У вітальній промові керівник району висловив подяку всім державним службовцям, які з повною віддачею працювали та працюють на благо  краю. «Працювати в органах державної служби – непроста задача. Кожен з вас, на своєму місці, виступає ланкою, що поєднує владу і народ, разом ми формуємо ефективну систему державного управління, яка має бути мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя . Дякую вам за ваш професіоналізм, компетентність та відданості справі- сказав Андрій Карацюпа.

Почесними грамотами нагороджено:

Татрчука І.В. –головного спеціаліста сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації;

Гуду І.О – головного спеціаліста відділу управління персоналом, документообігу, контролю, організаційної, інформаційної діяльності,цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату районної державної адміністрації;

Каблучко А.М. –головного спеціаліста сектору з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації;

Кобець А.І. –головного спеціаліста відділу введення Державного реєстру виборців райдержадміністрації

Тонконог О.С- заступника начальника управління – начальника відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Корінну С.Ф. – заступника начальника управління – начальника відділу обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів управління Державної  казначейської служби.

Щурій С.М начальника Машівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного Міжрегіонального управління міністерства юстиції (м. Суми

На порядку денному слухалось  питання  виконання районного бюджету за І квартал 2020 року та  стан фінансування бюджетних установ.

Начальник відділу фінансів районної державної адміністрації проінформував що за 1 квартал є недовиконання бюджету таких сільських рад: Базилівщинської ,Абрамівської, Кошманівської. В ході наради голова райдержадміністрації Андрій Карацюпа дав доручення сільським головам вжити заходів щодо наповнення бюджету.

Про стан надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі інформувала Фисуненко Ірина Валентинівна, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Про профілактику правопорушень та бездоглядності серед дітей доповідала

Пасхалова Олена Михайлівна -начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації.

Під час наради було розглянуто ряд інших важливих питань. За результатами їх обговорення головою райдержадміністрації дано відповідні доручення.

На завершення Андрій Карацюпа дав керівникам структурних підрозділів та організацій  відповідні доручення та озвучив пріоритетні завдання на поточний тиждень.