ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

15.06.2020 року під керівництвом  голови райдержадміністрації Андрія Карацюпи відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Віталія Руденка, Жуковської Ірини Петрівни начальника архівного відділу районної державної адміністрації, головного лікаря КНП «Центру первинної медико санітарної допомоги» Світлани Явтушенко, Фисуненко Ірини Валентинівни начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

На порядку денному слухалось  питання упорядкування документів та прийом на державне зберігання до архівного відділу райдержадміністрації, стан виплати щорічної разової допомоги до 5 травня ветеранам війни та  робота із зверненнями громадян у комунальному некомерційному підприємстві Машівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Машівської районної ради Полтавської області.
Очільник району заслухав інформацію керівників  структурних підрозділів району щодо основних напрямів життєдіяльності району за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.
На завершення Андрій Карацюпа дав керівникам структурних підрозділів та організацій  відповідні доручення та озвучив пріоритетні завдання на поточний тиждень.