ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

Сьогодні 9.06.2020 року під керівництвом  голови райдержадміністрації Андрія Карацюпи відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Віталія Руденка, завідувача сектору освіти Євгена Сергієнка, головного лікаря КНП «Центру первинної медико санітарної допомоги» Світлани Явтушенко, завідувача сектору завідувач сектору житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації Анастасії Тимченко.
На порядку денному слухалось  питання підписання населенням району декларацій з лікарями  загально практики сімейної медицини. Головний лікар С.Явтушенко зазначила що станом на червень 2020 року сімейні лікарі та лікарі-педіатри заключили більше 13795 (72%)  декларацій з населенням, але область ставить завдання до кінця району вийти на показник 95%. Тому голова райдержадміністрації наголосивши на важливості підписання декларацій дав доручення провести всі необхідні заходи щоб виконати  поставлене завдання.
Завідувач сектору освіти Євген Сергієнко доповів про не менш важливе питання – це оптимізацію мережі навчальних закладів району., зазначивши що в Машівському районі наразі 3 малокомплектні заклади загальної середньої освіти це Абрамівський та Сонячний навчально-виховні комплекси та Сахнівщинський НВК «ЗНЗ-ДНЗ». Найпроблемнішим закладом є Абрамівський НВК. На кінець навчального року тут  навчалося 28 учнів та здобували дошкільну освіту 4 дітей ( з них 5 підвозилися до місця навчання).
Постає питання реорганізації цих навчальних закладів, тому голова райдержадміністрації дав доручення завідувачу сектору освіти райдержадміністрації  вийти з пропозицією до районної ради про термінове створення депутатської комісії щодо вивчення питання оптимізації мережі закладів освіти, а також попередити працівників малокомплектних навчальних закладів про можливі істотні  змін умов праці.
Завідувач сектору завідувач сектору житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації Анастасії Тимченко доповіла про організацію проведення паспортизації місць видалення відходів в Машівському районі зазначивши що  на території району  розташовано 17 сміттєзвалищ та 1 полігон ТПВ (твердих побутових відходів).
Всі сміттєзвалища діючі, рішень про закриття органами місцевого самоврядування не приймалося. Виготовлені документи, що посвідчують право користування земельними ділянками під місцями видалення відходів  (МВВ) (державні акти) по 7 сміттєзвалищах. Відсутні документи по 4 сміттєзвалищах (с. Дмитрівка, с. Новий Тагамлик, с. Коновалівка, с. Кустолово-Суходілка). На даний час рекомендовано органам місцевого самоврядування в межах своїх повноважень забезпечити виконання законодавства із утилізації побутових відходів,забезпечити здійснення заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, також привести у відповідність із законодавством прийняті рішення у сфері поводження з відходами.
На завершення Андрій Карацюпа дав керівникам структурних підрозділів та організацій  відповідні доручення та озвучив пріоритетні завдання на поточний тиждень.