ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПРЕВЕНТИВНИХ ЗАХОДІВ У СФЕРІ ПРАЦІ

Версія для друкуВерсія для друку

На виконання  окремого доручення Голови Держпраці від 09.06.2020 року №Д-189/1/4.4.1-20 щодо проведення превентивних заходів у сфері праці за місцем фактичного здійснення суб’єктами господарювання підприємницької діяльності, спеціалістами Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області спільно з представниками Машівської філії Полтавського обласного центру зайнятості 13 серпня 2020 року була проведена роз’яснювальна робота, щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

    В ході проведених заходів було здійснено  безпосередні візити до 15-ти фізичних осіб – підприємців, які здійснюють свою діяльність на території смт.Машівка.

     В ході зустрічей  фізичних осіб - підприємців  було проінформовано про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин  та про відповідальність, за використання нелегальної праці і безпідставне нарахування заробітної плати працюючим меншої за мінімальний розмір 4723 грн. Найманим особам було надано роз’яснення про переваги легального працевлаштування  і недопущення отримання заробітної плати в конвертах.

Наверх ↑