ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

Шановні жителі району!

17 травня, ми вшановуємо світлу пам’ять жертв політичних репресій – усіх тих, хто постраждав під час правління комуністичного режиму на території України.

Мільйони працьовитих, талановитих та соціально активних громадян, яких сталінська влада оголосила «ворогами народу», було страчено або приречено на тортури і голодну смерть на засланні.

Це був час зневіри, відчаю та безнадії, але незважаючи на величезні втрати наш народ вистояв і спромігся вирватися з лап репресивної машини.

З кожним роком свідків тих трагічних подій стає менше, однак ми маємо пам’ятати кожного, передавати нащадкам правду про минуле і гідно вшановувати безвинних жертв.

На жаль, і нині сотні наших земляків перебувають у полоні агресора лише за прагнення бути вільною європейською нацією Завдяки співвітчизникам, які ціною власної свободи відстоюють державну незалежність, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та любові до України.

Голова райдержадміністрації Карацюпа А.О