ШАНОВНІ МАШІВЧАНИ!

Шановні Машівчани!

Нажаль пік захворюваності на СOVID -19 в Україні ще попереду.Щодня спостерігається погіршення епідеміологічної ситуації, в тому числі й на Полтавщині. Тому напередодні поминальних днів я, як керівник штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в районі, рекомендую органам місцевого самоврядування закрити до завершення карантину кладовища  для відвідування, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

Хочу застерегти всіх від участі в поминальних заходах на територіях кладовищ. Давайте вшануємо наших рідних після завершення карантину. Заздалегідь вдячний за розуміння та підтримку !

Голова Машівської районної

Андрій Карацюпа