СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ ШКІЛ

21 листопада на базі Базилівщинської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум заступників директорів шкіл району з навчально-виховної роботи по темі: «Секрети педагогічної майстерності та освітнє середовище нової української школи».

На початку роботи перед присутніми заступниками директорів шкіл району виступив Сергієнко Є.В. – начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Машівської РДА, який окреслив основні завдання педагогів району, щодо  впровадження компетентнісного підходу та необхідності формування навичок ХХІ століття у здобувачів освіти; зростання уваги до методології навчання (перехід від традиційних уроків до роботи в групах, індивідуальних і колективних проектах); інформатизації системи освіти.

Далі учасники семінару завітали на ранкову зустріч до 1 класу, яку провів вчитель І категорії Вергелес І.Г. на тему «Підготовка тварин до зими».

Підсумковий урок по темі : "Осінь", з предмету "Я досліджую світ" провела вчитель вищої категорії Корнійко І.В.

Як зазначив Євген Володимирович на уроках вчителі початкових класів показали  високий рівень педагогічної майстерності із залученням різних форм та методів роботи.

Директор школи Перетятько Світлана Станіславівна провела для присутніх екскурсію  школою, розповіла про історію становлення школи в Базилівщині основні здобутки за останні роки.Величезну допомогу школі надає Базилівщинська сільська рада в особі сільського голови Сидоренка С.І., колишнього випускника цієї школи.

Далі учаснки семінару розділилися на дві команди та приступили до теоретичної частини з елементами тренінгу під керівництвом заступника директора Базилівщинської ЗОШ Касіч Г.С.

По закінченню всі присутні учасники обмінялися набутим досвідом,а начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Машівської РДА Сергієнко Є.В. підвів підсумки семінару.