СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ У САХНІВЩИНСЬКОМУ НВК

04 березня 2020 року на базі Сахнівщинського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» відбувся семінар-практикум «Система забезпечення безпеки і управління якістю на основі принципів НАССР на харчоблоках закладів освіти», організований сектором освіти Машівської райдержадміністрації за участю начальника Машівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтаській області Міщенко А.Г., а також фельдшера санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Долінської М.А. та помічника лікаря -епідеміолога цього ж відділу Шашлової С.О.

У семінарі взяли участь керівники та кухарі закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

Директор Сахнівщинського НВК «ЗНЗ-ДНЗ»  Гребенюк О.В. ознайомила присутніх з основними вимогами  щодо розробки та впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).

Начальник Машівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтаській області Міщенко А.Г. загострила увагу учасників семінару на дотриманні вимог харчового законодавства та впровадження НАССР в навчальних закладах

Також присутніх було проінформовано про необхідність дотримання вимог харчового законодавства при організації харчування в дитячих колективах, створення належних умов для харчування, проведення лабораторних досліджень об’єктів санітарних засобів та харчових продуктів, а також посилення контролю за постачальниками харчових продуктів та операторами ринку, які надають послуги з харчування в закладах освіти.

Учасники семінару-практикуму ознайомилися  із харчоблоком навчально-виховного комплексу та його обладнанням.

Семінар-практикум пройшов на високому науковому та методичному рівні. Усі учасники семінару щиро дякують директору Сахнівщинського навчально-виховного комплексу за його проведення.