СЕМІНАР-НАВЧАННЯ

28 серпня 2019 року в приміщенні Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області  в смт. Машівка було проведено семінар, участь в якому взяли 15 головних бухгалтерів підприємств, установ та організацій  Машівського району на тему: «Заповнення та коригування  звіту  щодо сум нарахованого єдиного  внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, вимоги та детальний порядок». Мета семінарського заняття – зменшення кількості помилок при поданні звітності для достовірної реєстрації даних про застрахованих осіб в Єдиному державному реєстрі застрахованих осіб.

Семінар провів:

-   Сливка Вадим Михайлович – головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету №1 фінансово - економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

В ході семінару  присутніх було ознайомлено із змінами до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений наказом Міністерством фінансів України від 11.06.2018 року № 511.,  вимогами до заповнення реквізитів звіту та коригування допущених помилок.

Присутні головні бухгалтера задавали питання щодо отриманої інформації та отримували від доповідача змістовні відповіді на задані питання