РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНА РОБОТА ІЗ СУБ’ЄКТАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Версія для друкуВерсія для друку

   На виконання доручення Кабінету Міністрів України № 6698/0/1-20 від 17.02.2020 року щодо детінізації ринку праці, спеціалістами Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області спільно з представниками Машівської філії Полтавського обласного центру зайнятості 27 серпня 2020 року була проведена роз’яснювальна робота із суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сфері сільського господарства, щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

   В ході проведених заходів було здійснено  безпосередні візити в трудові колективи Фермерського господарства «Злагода» та ПСП «Нове Життя» в с. Андріївка.
  Присутнім членам трудових колективів господарств було надано роз’яснення про переваги легального працевлаштування  і недопущення отримання заробітної плати в конвертах. Також було проінформовано про неприпустимість допуску до роботи  без оформлення трудових відносин та роздано пам”ятки з відповідною інформацією.
   Присутні задавали питання щодо отриманої інформації та отримували змістовні відповіді на задані питання. Насамкінець було проведено флешмоби на теми: «Отримаємо  заробітну плату легально» та «Легальна заробітна плата - ваша гідна майбутня пенсія».

Наверх ↑