РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНА РОБОТА ІЗ СУБ’ЄКТАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Версія для друкуВерсія для друку

На виконання доручення Кабінету Міністрів України № 6698/0/1-20 від 17.02.2020 року щодо детінізації ринку праці, спеціалістами Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області спільно з представниками Машівської філії Полтавського обласного центру зайнятості 24 липня 2020 року була проведена роз’яснювальна робота із суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сфері сільського господарства, щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

В ході проведених заходів було здійснено  безпосередні візити в трудові колективи Фермерського господарства «Анаско» в с. Павлівка (керівник Пікуль Роман Михайлович) та Фермерського господарства  «Кольваха С.Л.» в с. Новий Тагамлик ( керівник Кольвах Сергій Леонідович).

Під час візитів керівників господарств  було проінформовано про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин  та про відповідальність, за використання нелегальної праці і безпідставне нарахування заробітної плати працюючим меншої за мінімальний розмір 4723 грн. Присутнім членам трудових колективів господарств було надано роз’яснення про переваги легального працевлаштування  і недопущення отримання заробітної плати в конвертах.

Присутні задавали питання щодо отриманої інформації та отримували змістовні відповіді на задані питання. Насамкінець було проведено флешмоби на теми: «Нарахуємо заробітну плату легально» та «Легальна заробітна плата - ваша гідна майбутня пенсія».

         

Наверх ↑