РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

27 листопада 2019 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації під головуванням Середи Юлії Костянтинівни.Згідно порядку денного першим звучало питання про підсумки проведення комплексу осінньо-польових робіт в районі. Доповідав начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Турлій Володимир Іванович. З його слів, господарства району закінчують збирання пізніх культур.  Кукурудза на зерно зібрана на площі 28140 га, що складає 93% від площі збирання Валовий збір становить 208236 тонни, середня урожайність 74 ц/га

Соняшник зібрано на площі 12030 га, валовий збір 36210 тонн, середня урожайність становить 30,1  ц/га.

Сою зібрано на площі 2300 га,валовий збір 4140 т,урожайність 18 ц/га.

Одночасно із проведенням збиральних робіт проводиться засипка насіння, розпочато засипку та доведення до високих посівних кондицій насіння ярих зернових культур урожаю наступного року.

Під урожай 2020 року проведено посів озимих культур на площі 5386 га, що становить 90%  від запланованого обсягу.

Наступним обговорювалось питання    про стан виконання комплексної програми профілактики злочинності на 2016-2020 роки. Доповідав головний спеціаліст апарату райдержадміністрації Охріменко Віктор Григорович. З його слів,  за 10 місяців 2019 року на території обслуговування Машівського відділення поліції скоєно:

-   2 особливо тяжких кримінальних правопорушень (за відповідний період 2018 року - 0);

-   40тяжких злочинів, проти 54 (-26%) за такий же період 2018 року;

-  середньої тяжкості злочинів - 104, у 2018 р. було – 83 або +47,3%;

-  невеликої тяжкості – 74, проти відповідного періоду того року -64, або +33,6%.

Останнім питанням було винесено на розгляд колегії райдержадміністрації  про забезпечення права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на сімейне виховання за 2019 рік. Доповідала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Пасхалова Олена Михайлівна. З його слів,         на території району на первинному обліку служби у справах дітей під опікою громадян  перебувають 30 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 9 дітей виховуються в  прийомних сім’ях та будинках сімейного типу на території області.

Постійно проводиться інформаційна кампанія серед населення щодо альтернативних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування таких як прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. На даний час  в районі функціонує  1 прийомна сім’я, в якій виховується  2 дітей. Два будинки сімейного типу виховують 14 дітей.

За результатами розгляду питань дано ряд доручень головою  райдержадміністрації  відповідальним  виконавцям,  виконання яких взято на контроль.