РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

31 січня 2018 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації під головуванням Середи Юлії Костянтинівни.Про стан надання соціальних послуг одиноким, інвалідам та громадянам похилого віку проінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Фисуненко Ірина Валентинівна.

За її інформацією у 2017 році у відділенні соціальної допомоги вдома введено нову послугу - надання паліативного догляду. Станом на  01.01.2018 року соціальну послугу з паліативного догляду в тер центрі отримало семеро громадян, які згідно медичного висновку мають потребу в наданні такої послуги.

Протягом 2017 року соціальні послуги в територіальному центрі отримали  – 3013 чоловік, з них 485  одиноких та одиноко проживаючих громадян, 2606 громадян похилого віку та 454 інвалідів, з яких інвалідів війни та прирівняних до них осіб – 20  чоловік.

Соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома обслуговується на постійній основі протягом року 485 одиноких та одиноко проживаючих громадян, з них – 91-особа з    інвалідністю. Послуги даній категорії громадян надають 47 соціальних робітників на території всіх населених пунктів району.  Соціальні робітники забезпечені велосипедами, господарськими сумками та робочим одягом. У 2017 році для   соціальних робітників,які надають послуги у суміжних селах, придбано шість  нових велосипедів на загальну суму 15450 гривень. Також в 2017 році для соціальних робітників придбано  літнє взуття на суму 2820,00 гривень та

Про підсумки діяльності відділу державної реєстрації за 2017 рік інформувала начальник відділу державної реєстрації районної державної адміністрації Клюшниченко Валентина Олексіївна. Згідно її інформації за 2017 рік відділом надано наступні послуги:

1.     у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно: розглянуто 812 заяв щодо проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, з них: 778 задоволено, 20 відкликано та на 14 заяв надана відмова. Згідно чинного законодавства на 198 об’єктів державної реєстрації послуги надані безкоштовно;

2.     у сфері державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб – підприємців: зареєстровано: 111 ФОП та 15 юридичних осіб. Припинено: 133 ФОП та 15 юридичних осіб.

3.     За 2017 рік відділом державної реєстрації надані послуги на загальну суму: 69800,00 грн.

4.     За даний період від державних реєстраторів та нотаріусів до відділу на зберігання надійшло 3865 реєстраційних та облікових справ, які необхідно було прийняти, скласти, прошити та оформити до архіву відділу відповідно до чинного законодавства.

Про підсумки роботи агропромислового комплексу району за 2017 рік та завдання на 2018 рік проінформувала провідний спеціаліст відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації  Трембач Ольга Миколаївна.

За її інформацією       за  2017 рік сільськогосподарськими підприємствами придбано 14 одиниць техніки сільськогосподарського призначення на суму 22737 тис.грн.. з них : 4 трактора – 4494тис грн., 2 комбайни – 12457 тис грн., 4 жниварки – 3114,9 тис грн., 1 од. посівної техніки – 587 тис грн., 2 од. ґрунтообробної техніки – 1098,5 тис грн., 1 обприскувач – 985,4 тис грн..

Станом на 01.01.2018 року паливно–мастильних матеріалів у сільгосптоваровиробників району налічується 1543 тонн, зокрема: 1415 тонна  дизельного пального та 128 тонн бензину .

В Машівському районі одне господарство  займається  тваринництвом: Державне підприємство «Сільськогосподарське підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№9).

Слід зазначити, що на території району працює 10 пунктів по штучному осіменінню тварин, - з них 1 в Державному підприємстві «Сільськогосподарське підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№9)» і 9 обслуговують приватний сектор, що в цілому позитивно впливає на посилення ветеринарно-санітарного нагляду, відтворення маточного поголів’я, профілактику інфекційних захворювань  і покращення генетики стада .

Про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до райдержадміністрації за 2017 рік інформувала начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Шмиголь Тетяна Олексіївна.

Останнім питанням колегії було затвердження списків вступників до Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.