Головою Машівської районної державної адміністрації видано розпорядження від 24.03.2020 року за № 64 «Про внесення змін до розпорядження голови Машівської районної державної адміністрації від 18.02.2019 року № 33», зареєстроване в Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Суми) 02 квітня 2020 року за № 90/90.

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

24.03.2020                                                                                                                                                                № 64

Про внесення змін до

розпорядження голови

Машівської районної

від 18 лютого 2019 року № 33

Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою приведення у відповідність до штатного розпису назв структурних підрозділів:

1. Внести зміни до Положення про місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Машівського району Полтавської області, затвердженого розпорядженням голови Машівської районної державної адміністрації від 18 лютого 2019 року № 33, та зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 25 лютого 2019 року за № 107/3224, виклавши пункт 8 в такій редакції:

«8. Робочим органом комісії (секретаріатом), що забезпечує підготовку, скликання та проведення засідань, а також контроль за виконанням її рішень, є сектор з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Машівської районної державної адміністрації.».

2. Завідувачу сектору з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату Машівської районної державної адміністрації Сиротюк А.О. забезпечити подання цього розпорядження на державну  реєстрацію до Північно – Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми) та його офіційне оприлюднення.

3. Це розпорядження набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова районної

державної адміністрації                                                                                                    Андрій КАРАЦЮПА