РОЗПОРЯДЧА НАРАДА

09 серпня голова райдержадміністрації Юлія Середа за участі працівників причетних служб району провела оперативно-розпорядчу нараду «Про підготовку  до проведення Дня незалежності України».

В ході наради вирішили провести  головні тематичні масові заходи з нагоди 27 річниці незалежності України протягом 23 та 24 серпня. Так 23 серпня на площі біля приміщення районної ради о 10-00 годині відбудеться церемонія урочистого підняття Державного Прапора України в районному центрі, також доручено встановлення (вивішування) органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, об’єднаннями громадян, закладами освіти і культури Державних Прапорів України.
24 серпня святкування продовжиться о 15-00 год. святковою ходою вулицею Незалежності в Машівці з Державними Прапорами України на яку планується запросити військовослужбовців військової частини А-0312 та парадом дитячих візочків.
Далі святкові заходи проходитимуть  в Центральному парку селища, де відбудуться урочисті збори присвячені Дню незалежності України, по закінченні яких о 16-00 год.  розпочнеться святковий концерт підготовлений артистами Машівського районного будинку культури, одночасно з (16-00-18-00 год.) розпочнуться спортивні змагання організовані ФСТ «Колос».
В районному парку працюватиме святкова торгівля, батути, відбудуться виставки, ігри, конкурси для дітей та дорослих, які проводитимуть спеціально запрошені аніматори. Як наголосила Юлія Костянтинівна, необхідно забезпечити якомога ширшу участь установ та організацій району, для участі у виставках-презентаціях та конкурсах, також будуть направлені запрошення сільським радам району.
З 18-00 по 20-00 год. на літній сцені парку відбудеться двохгодинний концерт (ім’я учасників на даний час уточнюється і буде повідомлене додатково), по закінченню якого  всі бажаючі запрошуються на дискотеку, яка триватиме до 23-00 години.
По закінченні наради голова райдержадміністрації дала доручення відповідальним виконавцям.