РОЗПИЛЕННЯ ДЕЗІНФІКУЮЧОГО РОЗЧИНУ ПО ВУЛИЦЯХ СЕЛИЩА

04 квітня  працівниками 5ДПРП смт Машівка  проведено розпилення дезінфікуючого розчину по вул. Незалежності, вул. Маяковського  смт Машівка. Також проводилась дезінфекція місць масового відпочинку:дитячі майданчики, парки. Для дезінфекції використовувалась спеціальна суміш, «Ди-Хлор», яка не пошкоджує будівельні матеріали, деревину, лакофарбові вироби, не призводить до корозії металів та забезпечує надійний змив органічних та неорганічних речовин з будь-яких поверхонь. Зазначений реагент є цілком безпечним для людей і тварин.

Водночас, з метою посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню коронавірусною інфекцією, на території району  забезпечено курсування автомобілів оперативно-рятувальної служби, обладнаних гучномовними пристроями.