РОБОЧА ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ ПРОБАЦІЇ ТА МАШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

03 вересня 2018 року працівники Машівського районного сектору Полтавської області провели робочу зустріч із головою спостережної комісії Віталієм Човновим. На зустрічі також були присутні заступник голови Машівської районної державної адміністрації Роман Живодьор та фахівець із соціальної роботи Машівського районного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді Каріна Химич.

На початку зустрічі старший інспектор сектору пробації Світлана Гаврюшенко ознайомила присутніх з текстом меморандуму укладеного між Міністерством  юстиції України та Благодійною організацією «FREE ZONE». Меморандум передбачає спільне планування, координування дій та співпрацю на різних напрямах роботи із засудженими, при підготовці їх до звільнення та надання допомоги в соціальній адаптації звільненим особам. Завдяки чому всі згадані особи мають змогу долучитись до участі в пілотному проекті щодо впровадження пенітенціарної пробації в органах і установах виконання покарань. На даний час втілення проекту розпочате в Полтавській та Львівській області і охоплює собою 9 установ виконання покарань, 9 уповноважених органів з питань пробації, серед яких і Машівський районний сектор, а також всіх суб’єктів надання соціальних послуг. На прикінці заходу сторони домовились провести розширену зустріч всіх учасників спостережної комісії та запросити на неї представника БО «FREE ZONE» та обговорити подальшу співпрацю в рамках меморандуму.

«Злагоджена робота всіх установ та організацій при реалізації пенітенціарної пробації надає можливість засудженому отримати кваліфіковану допомогу при підготовці до звільнення та після нього», - підсумувала наприкінці зустрічі старший інспектор сектору пробації Світлана Гаврюшенко.